Dostawa

Wiemy jak ważny jest czas dostawy, dlatego na większość naszych produktów dajemy GWARANCJĘ DOSTAWY W 24H prosto pod Twoje drzwi*

Koszty wysyłki:

  • Płatność z góry (przelewem lub kartą kredytową) 20 PLN (kurier DPD, do 30kg)

Czas wysyłki: do 48h

  • w przypadku zamówień złożonych do godz. 15 wysyłkę realizujemy jeszcze tego samego dnia.

* Dotyczy 95% wysyłek, gdy Klient złoży zamówienie do godziny 15:00, wybierając płatność z góry (PAYU). Zamówienia piątkowe realizowane są na poniedziaąek. Jeżeli chcesz upewnić się jaki będzie Twój indywidualny czas realizacji zamówienia – zadzwoń 34 359 01 06

SZCZEGÓŁY DOSTAWY

1. Czas wysyłki: do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia – termin realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku braku towaru na magazynie lub w przypadku towarów ponadgabarytowych. Każdorazowo w takiej sytuacji Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy do Klienta zależny jest od wybranej formy dostawy, standardowo od 24 do 48 godzin.

2. Ustawowy termin dostawy to 30 dni, chyba, że termin dostawy został ustalony w sposób indywidualny. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany kupujący może odstąpić od umowy.

3. Sklep udostępnia następujące sposoby dostawy:

  • DPD

4. Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W weekendy i wolne dni od pracy dostawy nie są realizowane.

5. Koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku przekroczenia dopuszczalnej wagi, ilości lub gabarytu paczki. O możliwości zmiany ceny Konsument  zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia. Klient dokonujący zakupów jako Przedsiębiorca może otrzymać informacje o zmianie ceny dostawy po rozpoczęciu realizacji zamówienia.

6. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sklep.

7. Kupujący w momencie odbioru przesyłki ma możliwość sprawdzić towar i w razie jakiejkolwiek szkody spisać protokół w obecności dostawcy. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.

8. Towary dostarczane są na terenie Polski.